طراحی سایت با دروپال و بهینه سازی سایت

دروپال

آموزش دروپال

یکی از سرویس هایی که مشکین سافت در رابطه با حیطه کاری اش ارائه می دهد آموزش دروپال است. این آموزش ها در سطوح مختلف و با توجه به نیاز افراد، شرکت ها و سازمان ها ارائه می شود. در این راستا 6 دوره آموزش دروپال ارائه می شود که در هر کدام مطالب مخصوص به خود مطرح می شود. این دوره ها عبارتند از:

طراحی قالب دروپال

یکی از سرویس های مشکین سافت، پیاده سازی قالب (تم) سفارشی دروپال 6 و 7 است. این امکان وجود دارد که هر نوع طرح گرافیکی (در قالب PSD) را به تم (Theme) دروپال 6 و 7 تبدیل کند. شما می توانید فایل گرافیکی مورد نظر خود را ارسال نمایید تا پس از تایید توسط تیم فنی شرکت و محاسبه هزینه، اقدام به پیاده سازی آن شود. پیاده سازی ظاهر سفارشی در پنج روز کاری انجام می شود. پس از تسویه هزینه پیاده سازی، تم دروپال (Drupal Theme) از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق این فرم با ما تماس بگیرید.

توسعه ماژول دروپال

اگر با سیستم مدیریت محتوای دروپال 6 یا 7 کار می کنید و برای زمینه فعالیت خود نیاز به توسعه ماژول دروپال (Drupal Module) در سیستم دارید، مشکین سافت با در اختیار داشتن متخصصان برنامه نویس دروپال قادر است تا ماژول های مورد نیاز شما در دروپال را توسعه دهد. برنامه نویسی ماژول های دروپال می تواند با نیازهای سفارشی شما تطابق داشته باشد. برخی از ماژول های بومی برای دروپال که توسط مشکین سافت توسعه داده شده را می توانید در قسمت بلاگ مشاهده نمائید.

مشاوره دروپال

چنانچه وب سایتی دارید و یا قصد راه اندازی وب سایتی در زمینه کاری و یا فعالیت خود دارید، اما دقیقاً نمی دانید از چه امکانات و روش هایی برای رسیدن به اهداف خود در وب سایت استفاده کنید، مشکین سافت آماده است تا با ارائه مشاورات تخصصی در رابطه با دروپال، شما را در این زمینه یاری دهد و همراهی کند. مجموعه قادر است نیاز های زمینه کاری و فعالیت شما را شناسایی و متناسب با آن ها راه حل های مختلف حرفه ای در زمینه وب ارائه دهد. برخی از این راه حل ها در ارتباط با امکانات و سرویس هایی است که شما می توانید از طریق وب سایت به کاربران خود ارائه دهید.

Subscribe to RSS - دروپال