طراحی سایت با دروپال و بهینه سازی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت با سیستم دروپال یکی از سرویس هایی است که مشکین سافت به مشتریان خود ارائه می دهد. از ویژگی های طراحی وب سایت توسط مشکین سافت هزینه پائین طراحی، مدت زمان کوتاه و کیفیت بالای سایت است. مزیت دیگر طراحی سایت با سیستم دروپال 7 اطمینان از نبود هرگونه باگ و ایراد در وب سایت می باشد. بی عیب بودن سیستم دروپال یکی از ویژگی هایی است که شرکت ها، سازمان، موسسات و افراد از آن در طراحی سایت خود بهره می گیرند.
برای اطلاع و سفارش طراحی وب سایت اختصاصی با دروپال از طریق این فرم با ما تماس بگیرید.

طراحی پرتال

سیستم پرتال ساخته شده مبتنی بر دروپال یکی از محصولات به مشتریان خود ارائه می دهد. امکانات کامل یک پرتال جامع در این محصول موجود است. از جمله امکانات آن می توان به واژه نامه، مدیریت محتوا، گالری تصاویر، مقالات، لینک دانی، فروشگاه، قسمت تبلیغات، دانلود فایل، جامعه مجازی، بخش اخبار، وقایع نگار، نظرات تصادفی، نظر سنجی، عضویت، سیستم آب و هوا، قیمت ارزها اشاره نمود.
نمونه کاملی از این سیستم پرتال طراحی شده به پرتال جامع اطلاعات صنعت حمل و نقل اشاره نمود که در آدرس www.iranway.com قابل مشاهده می باشد.

سایت ساز

یکی از راه حل های ارائه شده توسط مشکین سافت در اینترنت سایت ساز «آنلاین برای ایران» است. این سایت ساز تحت وب تنها با چند کلیک قادر است یک وب سایت حرفه ای آماده با تمام امکانات مورد نیاز کاربر ایجاد نماید. اتصال به شبکه بانکی ایران، سازگاری با شبکه پستی و امکان ارسال اس ام اس از طریق وب سایت وجه امتیاز آن نسبت به دیگر سرویس های سایت ساز است. تنوع و تعداد نوع وب سایت هایی که از طریق آن می توان ایجاد نمود از دیگر ویژگی های این سرویس تحت وب سایت می باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کامل که قابلیت اتصال به شبکه بانکی ایران را دارا باشد و از طریق آن بتوانید به فروش اینترنتی محصولات خود بپردازید از طریق سیستم فروشگاه آنلاین مشکین سافت امکان پذیر است.
جهت سفارش و راه اندازی سیستم فروشگاه آنلاین از طریق این فرم با ما تماس بگیرید.

Subscribe to RSS - طراحی سایت