طراحی سایت با دروپال و بهینه سازی سایت

پروژه ها

پروژه پرتال جامع اطلاعات تخصصی صنعت حمل و نقل یکی دیگر از پروژه های اخیر مشکین سافت است. این وب سایت حاوی اطلاعات جامع در مورد صنعت حمل و نقل است و در تمام زیر شاخه های این صنعت از جمله حمل و نقل جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی فعالیت می کند. آدرس ابن وب سایت www.iranway.com است.

شرکت بامداد الکترونیک ایرانیان با هدف جمع آوری بانک جامع مشاغل ایران تاسیس شد. این شرکت از طریق سایت خود به آدرس www.dbbase.net و DVD های رایگان خود اطلاعات مشاغل کشور از قبیل اسم، آدرس، تلفن، عکس آدرس، تصاویر نمونه کارها، تصاویر محصولات و ... در دسترس مخاطبین قرار میدهد.
از دیگر خدمات شرکت برقراری امکان ارسال اس ام اس گروهی و ایمیل گروهی به تفکیک صنوف مختلف برای...

مهر جاوید با هدف پیشرو بودن در صنعت تجارت واجرای طرح های کارآفرینی، نوآوری، اثربخشی وتداوم را ویژگی های اصلی و جهت گیری کسب و کار خود می‌داند. در طول یک سال تجربه، این شرکت با ارائه طرح های مختلف و برنامه های توسعه کسب و کار به همتایان خود از سازمان های مختلف در بخش های دولتی و خصوصی کارنامه پذیرفته‌ای از خود به جای گذاشته است. مهر جاوید به طور مداوم به دنبال توسعه کسب و کار با بررسی پتانسیل های بازار در سراسر...

آنلاین کلاس ارائه دهنده دوره های آموزشی به صورت اینترنتی است. در این وب سایت اطلاعاتی در مورد دوره های آموزشی ارائه شده توسط آنلاین کلاس و نحوه ثبت نام و یا تدریس در سامانه آموزشی الکترونیکی آن ارائه شده است. آدرس ابن وب سایت www.onlineklass.com است.

سایت خانه گل یک فروشگاه اینترنتی گل و بانک جامع اطلاعات گل و گیاه کشور است. آدرس ابن وب سایت www.khanehgol.com می باشد.

شرکت آبديس داده پرداز شركتي است نرم افزاري كه در زمينه مشاوره، توليد و اجراي سيستم هاي نرم افزاري سازماني فعاليت مي کند. آدرس ابن وب سایت www.abdisdp.co.ir است.

پروژه ساحل آفتاب یکی از پروژه هایی است که توسط مشکین سافت انجام شده است. این وب سایت برای انجام امور توریستی، تورهای اروپائی و ... استفاده می شود. وب سایت ساحل آفتاب دو زبانه می باشد و از بخش های مختلفی که هر کدام نمایش های خاص خود را دارند تشکیل شده است. آدرس این وب سایت www.saheleaftab.com است.

این وب سایت با سرویس سایت ساز مشکین سافت راه اندازی شده است. آدرس این وب سایت fetrat-novin.com است.

موسسه‌ي فرهنگي آينه‌ي جادو فعاليت‌هاي خود را در سال 1387 آغاز نمود. و با استفاده از تجارب نخبگان عرصه‌ي فرهنگ و هنر توانست حوزه‌ي فعاليت خود را در زمينه‌هاي گوناگون گسترش دهد. از اين رو موفق به ساخت و توليد مجموعه‌هاي فراواني از محصولات فرهنگي از قبيل فيلم‌هاي مستند، كليپ، تيزر، انيميشن و فيلم‌هاي داستاني نيز شد. آدرس وب سایت این موسسه magicmirror.ir است.

این وب سایت با سرویس سایت ساز مشکین سافت راه اندازی شده است. آدرس این وب سایت www.javidtn.com است.

شرکت بانجی شادی شهر، اولین واردکننده و تولید کننده انواع بانجی ترامپولین در ایران می باشد. بانجی های یک نفره و چهارنفره تولیدی این شرکت با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت اماده عرضه است. این وب سایت با سرویس سایت ساز مشکین سافت راه اندازی شده است. آدرس این وب سایت آدرس این وب سایت persianparks.com است.

این وب سایت با سرویس سایت ساز مشکین سافت راه اندازی شده است. آدرس این وب سایت www.novinasman.com است.

این وب سایت با سرویس سایت ساز مشکین سافت راه اندازی شده است. آدرس این وب سایت beh-system.com است.

این وب سایت با سرویس سایت ساز مشکین سافت راه اندازی شده است. آدرس این وب سایت www.naghshebadie.com است.

شركت صنایع جوش پارس پایا از سال 1370 در زمینه جوش مقاومتی بطور تخصصی فعالیت دارد و از سال 1380 به عنوان صنایع جوش پارس پایا مشغول به فعالیت است. اهداف تأسیس این شركت بالا بردن كیفیت محصول، ارائه سرویس خدماتی مناسب، قیمت مناسب و همچنین ارتقاء صنعت جوش مقاومتی كشور می باشد.
طراحی وب سایت این شرکت برای معرفی محصولات مختلف، مطالب آموزشی تولید شده توسط آن و به طور کل معرفی شرکت برای تولید کنندگان داخلی و...

شرکت نو اندیشان خبره مشاور در زمینه ارائه خدمات مشاوره مالی و حسابداری، ارائه خدمات و مشاوره مالیاتی و تنظیم و تحریر اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی و تهیه صورت های مالی، طراحی و پیاده سازی سیستم ها مالی و اتوماسیون اداری فعالیت دارد.
به جهت معرفی فعالیت شرکت اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت نموده است. از جمله قسمت های مختلفی که در این وب سایت وجود دارد می توان به قسمت مقالات، اخبار، درباره ما، جستجوی...